Країна чудес смертників

Deadman Wonderland
 
Країна чудес смертників
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Країна чудес смертників!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Учень середньої школи Гант Грасі – звичайний підліток. Його життя буквально за один день перенаправляється в нове русло. З цього моменту починаються його несподівані та захоплюючі пригоди. Жахлива людина, що з'явилася в його житті, вбиває всіх дорогих йому людей. Він залишився зовсім один, без рідних та друзів. Підозри у цих вбивствах лягають саме на нього.
Незважаючи на невинність молодого чоловіка в страшних злочинах, його саджають у в'язницю, де він має провести досить тривалий термін. Ця в'язниця є особливою і зветься «Країна чудес смертників». Господарі в'язниці перетворили її на своєрідний цирк, де ув'язнені мають розважати глядачів небезпечними трюками, ризикуючи власним життям. Багато хто з них гине, проводячи такі страшні уявлення.
Для власників в'язниці це звичайне явище. Вони не мають ні жалю, ні співчуття до ув'язнених, оскільки в такий спосіб вони заробляють великі гроші. Той, хто потрапив у цю жахливу в'язницю, за те, що він не робив, хлопець планує втекти і домогтися правосуддя.


Країна чудес смертників 1,2 сезон 12 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий