Гелк

16+
HELCK
 
Гелк
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Гелк!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Нарешті король Демонів був переможений героєм людської раси, а це привід для гучних гулянь. Однак через три місяці представники світу Демонів задумалися про те, як їм обрати нового правителя. Вони вирішили проводити турнір, у результаті якого буде обрано найсильнішого з найсильніших, він і стане наступником на трон. Коли на цих змаганнях з'являється головний герой аніме Хельк, він з легкістю перемагає демонічних конкурентів. Хельк - знаменитий людський герой, він усміхнений і життєрадісний, проте через своє минуле він ненавидить людей і б'ється на турнірі, щоб їх знищити.

Кожен із суддів змагань підтверджує, що Хельк є фаворитом на перше місце і, найімовірніше, він успадкує титул короля Демонів, заявляючи про свою ненависть до людей. Навіть заступник відповідального за турнір та ухвалення рішень щодо нового короля Демонів Хонг дотримується такої ж думки. Однак молода і яскрава дівчина Алая Верміліо, яка є однією з Чотирьох Небесних Королів Імперії Макай, ставить під сумнів наміри Хелька і намагається вивчити його передісторію, щоб зрозуміти мету, якої він прагне, вирішивши взяти участь і перемогти в турнірі, що проводиться у світі демонів.


Гелк 1 сезон 24 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий