Машл: Магія та М'язи

16+
MASHLE: MAGIC AND MUSCLES
 
Машл: Магія та М'язи
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Машл: Магія та М'язи!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Меш Берндед, долаючи велику невдачу, народився в фентезійному світі як безздібний до магії. У цьому магічному реалітеті, де люди без магічних дарів рідко переживають, батько оберігав свого сина, тримаючи його подалі від очей інших. Якщо не мати магічних здібностей, то чекати тривалого життя у цьому світі - майже неможливо.

З виростанням, Меш і його батько вирушили жити в глибокі ліси, відділені від цивілізації. Меш вражає навколишніх своєю надзвичайною фізичною силою та вмінням тримати себе в чудовій формі, при цьому не забуваючи принести в світ свої неперевершені випічки.

Але доля нещадно втягує Меша в світ людей, і коли його таємницю розкривають, вижити йому можливо лише вступивши до престижної академії магії. Тепер йому належить пройти випробування, клацати книги і здобувати магічні вміння, все це, покладаючись лише на силу своїх м'язів та неперевершений аромат свіжопеченої випічки.


Машл: Магія та М'язи 1,2,3 сезон 12 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий