Покемон: Повернення М'юту

6+
Pokemon: Mewtwo Returns
 
Покемон: Повернення М'юту
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Покемон: Повернення М'юту!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Глибоко у віддаленій місцевості регіону Джото є місце з кришталево чистими водами, непролазними горами... та таємницею. М’юту та його клоновані покемони нарешті знайшли собі домівку, у якій можуть жити і процвітати, подалі від допитливих очей та суворих суджень людей.
У фільмі "Покемон: М'юту повертається" М'юту видалив усі можливі сліди його битви із М'ю, клонів та навіть його існування! Все це було стерто із пам'яті кожного, окрім Джованні, злої сили, що стоїть за створенням М'юту.
Тепер хитрий лідер команди Ракета знайшов сховище М'юту. І одночасно з цим, туди потрапляють Еш, Пікачу та їх друзі. Невдовзі Джованні стикається із М'юту, кидаючи страшний виклик: підкоритися його людській владі, або ж вистояти, жертвуючи поке-клонами. Результат битви здається вирішеним, але приголомшливі ефекти їх унікального середовища вступають у силу... віддаючи долю М'юту в руки Еша!

У фентезійному світі покемонів існують істоти, які виглядають як тварини, але мають незвичайні здібності. Люди зуміли знайти спосіб приручити цих маленьких звірят: Покеболи. Покеболи дозволяють "засмоктувати" покемонів у круглу коробку. Кожна дитина на планеті мріє вирости і стати тренером покемонів, але тільки 10-річні діти мають право на це. Pokémon: Mewtwo Strikes Back відбувається в тихому регіоні Джото з його високими горами та чистими річками. М'юті та його друзі, суперклони покемонів, знайшли надзвичайно тихе місце і живуть далеко від ненависті, зла та суворих людських законів. Пам'ять про битву клонів, що відбулася в першій серії аніме, повністю стерлася з людської пам'яті. Лише одна людина уникла цієї долі - Джованні, бос команди R-Team, яка колись створила Муту. Джованні вдалося знайти безпечний притулок для Муту. На щастя для покемонів, Еш, Пікачу та їхні друзі встигли знайти притулок. Джованні зіткнувся з Мьютво, і почалася жорстока битва, в якій Мьютво або здався, або його клон був знищений. Або Mewtwo здасться, або клон буде знищений. Результат тотальної битви був визначений наперед, і доля М'ютво залишилася в руках Еша.


Покемон: Повернення М'юту дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий