NCIS: Полювання на вбивцю

16+
NCIS: Naval Criminal Investigative Service
 
NCIS: Полювання на вбивцю
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися NCIS: Полювання на вбивцю!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Морська поліція - спеціальне відділення федеральної служби і військово-морських сил США. Події серіалу розгортаються навколо діяльності співробітників даної організації. Головним героєм є Джетро Гіббс, який стоїть безпосередньо на чолі групи швидкого реагування. Його підлеглими є команда справжніх професіоналів, членами якої є: Ентоні ДіНозіі - детектив, в минулому начальник власного відділення; Тімоті МакГі - комп'ютерний геній; Елеонор Бішоп - колишній співробітник аналітичного відділу АНБ; Ніколас Торрес - таємний агент, що працює під прикриттям і судовий експерт Жалкін Слоан.
Головна мета спецагентів - розкриття і затримання злочинців, які безпосередньо пов'язані з морською піхотою. Героям доводиться з'ясовувати причини загибелі морського піхотинця, обставини аварії військового літака і так далі. Виявляється, що навіть проста, безглузда смерть може таїти в собі величезну кількість секретів. Або ж доблесний солдат, що служив довгий час на благо своєї батьківщини, може виявитися справжнім вбивцею. Всі ці справи є повсякденним заняттям для команди Джетро Гіббса. Попереду головним героям доведеться зіткнутися з безліччю складних і небезпечних справ.


NCIS: Полювання на вбивцю 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17 сезон 24 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий