Інтерстеллар

16+
Interstellar
 
Інтерстеллар
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Інтерстеллар!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Прекрасна планета Земля, якою її раніше знали люди, сильно змінилася, це більше не рай, тепер кожен день тут це боротьба за виживання, не тільки однієї людини, сім'ї, а й усього людства. З цього починається стрічка про «Інтерстеллар».
Час, відмірений Землі вже не зупинити. Люди розуміють, планета гине, виживати стає все складніше, врожаї гинуть через пилових бур накривають тепер цілі континенти. І, здається, порятунку немає, адже навіть освоївши космос, люди не можуть покинути планету, оскільки немає кораблів здатних долати величезні відстані.
Та й сенсу тепер в цьому немає, тому всі польоти в космос були зупинені. Але надія приходить, коли її ніхто не чекав, несподівано вчені виявляють на орбіті Сатурна чорну діру, що є просторово-часовим порталом саме з її допомогою можна долати величезні відстані і добиратися до інших світів. Вчені розуміють, що це буде непросто, оскільки вони не можуть передбачити всіх наслідків такого перельоту, але знаходиться доброволець інженер Купер, а нині звичайний фермер, який займається вихованням своїх дітей.


Інтерстеллар дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий