Моя дівчинка / Моя донька

3+
My Girl
 
Моя дівчинка / Моя донька
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Моя дівчинка / Моя донька!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

У маленькому містечку затишно вишитому на килимові осінніх кольорів розквітає непереможний дух дружби і першої коханої. "Моя Дівчинка" – це чарівна подорож в світ дитинства, де кожен момент наповнений невинністю і теплом.

Його головні герої, Віда і Томас, але їхня невимушена дружба стає втішною ниткою, що переплітає їхні серця від перших шагів. Розкішна краса літа променюється таємничими вечорами, а їхні пригоди у розмаїтті часу стають тим чарівним саундтреком, що лунає в душі кожного глядача.

Віда володіє яскравою уявою і безмежною любов'ю до свого татка, який є для неї абсолютним героєм. Однак, коли тіні покривають їхню затишну планету, вони дізнаються про те, що життя – це не тільки солодкі митьки, але і гіркі слізки.

"Моя Дівчинка" – це кришталево чистий фільм, що розчулить ваше серце та нагадає про те, як важливо тримати в себе світлу дитячу свічу, навіть коли в дорослому житті вона мало не згасає.


Моя дівчинка / Моя донька дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий