Моя крихітна Семпай

16+
UCHI NO KAISHA NO CHIISAI SENPAI NO HANASHI / MY TINY SENPAI
 
Моя крихітна Семпай
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Моя крихітна Семпай!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Предметом цієї анімації є компанія з виробництва персонажів. Головна героїня - дівчина на ім'я Катасе Шіорі, симпатична наставниця молодих співробітників. Зараз, на третьому році роботи в компанії, Шіорі настільки віддана своїй роботі, що ніколи не мала хлопця. Вона також любить домашніх тварин, особливо котів. Коли вона закохується в одного з них, вона думає про нього, як про члена сім'ї. Шіорі може купити хорошу їжу. Вона живе зі своєю сестрою, яка добре готує і любить хатню роботу.

Один із підлеглих Шіорі - молодий працівник на ім'я Такума Шінозакі. Такума працює в компанії лише один рік і кохає свого старшого колегу, але не наважується визнати його і приховує всі свої почуття. Однак Такума не наважується визнати Шіорі і всіляко приховує від неї свої почуття. Такума також піклується про Шіорі, як тільки може, а щоденна підтримка Шіорі додає Такумі впевненості і змушує його працювати старанніше. З іншого боку, Шіорі також приваблює Такума, але оскільки Такума молодший за неї, вона не може уявити собі стосунки, засновані лише на роботі. Його хобі - гра в ігрові автомати.


Моя крихітна Семпай 1 сезон 8 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий