Шепіт серця

12+
Whisper of the Heart
 
Шепіт серця
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Шепіт серця!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Дівчинка-підліток Сідзуку Цукісіма вчиться у звичайній японській школі, а її головним захопленням є читання всіляких книг, які вона бере в шкільній бібліотеці. Коло питань, що цікавлять школярку, досить велике, але яку б книгу вона не обрала, в бібліотечному формулярі вже значиться прізвище одного незнайомого Сідзуку молодої людини - Сейдзі Амасава. Спочатку це дивує школярку, потім починає дратувати, але з часом Сідзуку починає розуміти, що її нестримно тягне цей загадковий читач, незримо присутній в її житті. Вона шукає Сейдзі, знаходить його, деякий час спостерігає за хлопчиною і, нарешті, знайомиться з ним. Спочатку підлітки кілька скуті в спілкуванні, але поступово з'ясовується, що у хлопців дуже багато спільного: у них завжди є про що поговорити - тим для обговорення повно. Зустрічі героїв стають все більш цікавими, цікавими і пізнавальними, і Сідзуку непомітно для себе закохується в ерудованого і розважливого хлопчину. Не відразу Сейдзі відповідає на почуття Сідзуку, і дівчинка намагається придушити шепіт серця, нав'язливо нагадує про юнака. Проте, спілкування триває, і хлопці спільно пізнають навколишній світ, його філософію, один одного, самі себе. Сідзуку і Сейдзі разом дорослішають, проходять через випробування першим юнацьким почуттям і стають нерозлучними ...

Цукіхіме Шізуку, головна героїня анімаційного фільму "Шепіт серця", - учениця середньої школи, яка любить читати книги у вільний час. Вона бере книги в бібліотеці і одного разу виявляє, що Сейдзі Амазава брав іншу книгу до неї. Така ситуація вже траплялася раніше. Сейдзі прочитав усі книги, які брала Шізуку в минулому. Заінтригована цим дивним хлопцем, Шізуку вирішує дізнатися про нього більше і познайомитися з кимось, хто так само цікавиться літературою. Сейдзі виявився дуже цікавою людиною, і завдяки йому вона почала багато дізнаватися про навколишній світ і про себе. Під час їхніх розмов юна Шідзуку зрозуміла, що закохана у свого друга і відчула до нього ніжні почуття. Але дорослішання приносить із собою нерозділене кохання, самопізнання та пошук свого місця. Просто прислухайтеся до шепоту свого серця, і все стане на свої місця.


Шепіт серця дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий