Величне століття. Роксолана

16+
Muhtesem Yüzyil
 
Величне століття. Роксолана
10
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Величне століття. Роксолана!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Величне століття. Роксолана – історико-дрматичний серіал, який переносить глядачів у ті часи, коли Османською імперією керував Сулейман І. В основі сюжету лежать події, які відбувались у реальному житті. Українську красуню Олександру взяли у полон, змусили прийняти мусульманство і змінити ім’я. Полонянкою вона бути припинила через деякий час, але про своє попереднє життя вимушена була забути. Для неї почалось геть інше життя, у якому все було вже інакше. Дівчину почали називати Хюррем, і до цього імені вона поступово звикла. Перед доленосною зустріччю з Сулейманом вона пережила багато важких подій, впоралась з численними випробуваннями, а потім вже він з’явився на її життєвому шляху. Між ними виникли почуття, Сулейман запропонував одружитись, і так Хюррем стала його офіційною дружиною і вірним другом по життю.

Захоплююча костюмна драма, натхненна реальними подіями. Продана в рабство іноземка потрапляє в гарем османського султана Сулеймана і стає його улюбленою наложницею. На шляху до величі дівчина знаходить не тільки вплив, але і нових ворогів. Один з найпопулярніших турецьких серіалів.

16 століття, Османська імперія. Владу отримує молодий султан Сулейман, незадоволений корупцією і беззаконням в країні. У його палацовому гаремі з'являється нова наложниця Олександра, яка втратила сім'ю і продана в полон. Розумна і норовлива дівчина приймає іслам, бере ім'я Хюррем, привертає увагу правителя і завойовує його любов, поступово перемагаючи суперниць. Сходження Хюррем не влаштовує оточення султана, і вороги яскравої дівчини плетуть проти неї заплутані інтриги. З якими випробуваннями Хюррем і Сулейман зіткнуться в боротьбі за процвітання країни і особисте щастя?


Величне століття. Роксолана 1,2,3,4,5 сезон 36 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий