Ковбой Бібоп

16+
Cowboy Bebop
 
Ковбой Бібоп
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Ковбой Бібоп!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Як ви думаєте, яку команду можна зібрати на космічному кораблі, маючи колишнього поліцейського, кримінальника, заборгувала картярку, комп'ютерного генія що загубився в реальності і найрозумнішу собаку в світі? Правильно. Відмінні мисливці за головами. В їх пригодах часто відбуваються як дуже смішні, так і вельми трагічні випадки …

Колонізація Сонячної системи стала необхідністю для людства. Техногенні катастрофи знищили все живе на Землі, і повноцінне життя на Землі стало неможливим, тому дослідження продовжилися в космосі. Гіперпросторові ворота дозволили здійснювати міжпланетні подорожі в рекордно короткі терміни, уможлививши будівництво нових колоній і прискоривши освоєння земель. Урядові структури надто пізно зрозуміли, що вратами користуються злочинні угруповання для досягнення своїх корисливих цілей. Їх зупиняють мисливці за головами, серед яких професіонали Спайк Шпігель і Джет Блек.

Сутички з бандитами відбуваються щодня, але у них є одне непорушне правило - вони ніколи не беруть незнайомців на борт свого космічного корабля "Бібоп", але знайдений пес Ейн став винятком, так само як і Фей Валентайн, першокласна аферистка. Невдовзі до команди приєднався комп'ютерний геній Радикал Едвард, але партнери ніколи не шкодували про свій виняток із правил. Команда готова вирушити на пошуки запеклих злочинців, які можуть призвести до початку апокаліпсису, що колись стався на Землі.


Ковбой Бібоп 1,2 сезон 26 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий