Неймовірні пригоди ДжоДжо

12+
JoJo no Kimyou na Bouken: Adventure (OVA)
 
Неймовірні пригоди ДжоДжо
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Неймовірні пригоди ДжоДжо!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Невелике містечко загубився серед мегаполісів Японії нічим особливим не виділяється. У Моріо нудно, як на дні народженні у вісімдесятирічної бабусі. Правда, незабаром життя місцевих зміниться раз і назавжди, а причиною цих змін стануть несподівано з'явилися здібності. Люди з кожним днем ​​все частіше і частіше відкривають в собі неймовірні, дивовижні, екстраординарні сили, які використовуються на розсуд своїх власників. Хтось вважає, що зобов'язаний бути добрим і допомагати іншим, а кому-то прийшло в голову використовувати вміння задля слави зла! Незабаром в містечку починають зникати дівчата. На допомогу нещасним дамам приходить Джоско Хігашікати, який вирішує відшукати героїнь, які потрапили в біду.

Отримавши традиційне прізвисько ДжоДжо, він стає обраним. Починаючи з XIX століття доля кожного нащадка, який отримав це ім'я - вести непримиренну боротьбу за виживання людської цивілізації. З покоління в покоління ДжоДжо б'ються з надприродними істотами, що ховаються від очей простих людей. А почалося все з того, що джентльмен, який жив у вікторіанську епоху, переплутав грабіжника з рятівником, а потім ще й прийняв цю людину в сім'ю, у такий спосіб позбавивши своїх нащадків монотонного життя на кілька поколінь вперед.

У центрі історії опиняється Джонатан, хоробрий син Джорджа, простий і чесний хлопець, який став володарем страшної таємниці. Сто років тому зло захопило тіло його прадіда, щоб зруйнувати їхню родину. Відтоді предки змушені боротися зі злом, яке намагається вирватися в наш світ. Але головний герой не збирається здаватися просто так.


Неймовірні пригоди ДжоДжо 1,2,3 сезон 7 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий