Самурай Чамплу

16+
Samurai chanpurû
 
Самурай Чамплу
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Самурай Чамплу!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Грубий і неотесаний самурай Муген постійно бажає двох речей: поїсти і побитися. Він майстерно володіє мечем і каскадерскими навичками Паркурщика.
Ронін Дзін - його повна протилежність. Він прекрасно вихований, уважний і тактовний у спілкуванні з оточуючими. За життя його ведуть виключно високі ідеали і благородні пориви. Минуле Дзіна надійно приховано від сторонніх очей покровом таємничості.
З разу в раз вони стикаються лобами. Їх суперечки завжди вирішуються поєдинком.
Але не тільки бойова майстерність пов'язує цих суперників. Молода красуня Фуу відчайдушно розшукує самурая, який пахне соняшниками. У битві за її прихильність їм судилося пізнати уроки мужності, дружби, любові і чесної боротьби.

Період Едо, кодекс честі, катана - на думку одразу спадає слово "самурай", ось тільки головні герої Муген і Дзін далекі від самурайського ідеалу. Вони - прекрасні бійці з кепськими характерами, яких переслідують демони минулого, а волею долі вони опинилися один в одного на шляху. Нотку спокою в напружені стосунки двох одинаків вносить Фу - молода й енергійна дівчинка, яка вирушає з Мугеном і Дзіном у довгу подорож.


Самурай Чамплу 1,2 сезон 26 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий