Код Ґіасс: Повстання Лелуша + SP

12+
Code Geass: Hangyaku no Lelouch
 
Код Ґіасс: Повстання Лелуша + SP
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Код Ґіасс: Повстання Лелуша + SP!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Найсильніша в світі держава Священна Британська Імперія, яка завдяки своїй неймовірній військової могутності захопила близько третини світу, оголошує війну Японії через тривалий дипломатичний конфлікт. Вперше застосувавши для наземних боїв передову військову технологію - бойових людиноподібних роботів Найтмер Фрейм, - британці з легкістю розтрощили японську армію, яка не зуміла протистояти настільки потужній зброї. В ході швидкоплинного протистояння Японія була розгромлена і, втративши незалежність, перейменована в «Зону 11». З тих часів японців почали називати «одинадцятими» і піддавати расовій дискримінації, в той час як британці проголосили себе привілейованим станом. Деякі японці, не бажаючи миритися з таким станом справ, стали об'єднуватися в військові угруповання, щоб в боях спробувати добути країні втрачену незалежність.
Дії аніме розгортаються через сім років після капітуляції Японії. Сімнадцятирічний хлопець Лелуш, який є відкинутим сином Імператора, що втратив матір і претензії на трон, відправлений до Японії незадовго до початку війни, випадково потрапить в центр зіткнення японських терористів і британських військовослужбовців, причиною якого виявляється незрозумілий контейнер, що має величезну цінність для імперської влади. У контейнері виявляється дивна дівчина Сі Сі, яка передає нашому герою неймовірну здатність Гіасс - ментальну силу, що дає можливість змусити людину виконати будь-який наказ. Отримавши унікальну здатність, Лелуш вирішує примкнути до підпільного руху, щоб отримати можливість помститися Імперії і своєму батькові.


Код Ґіасс: Повстання Лелуша + SP 1,2,3 сезон 25 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий