Вінець грiхiв

12+
Guilty Crown
 
Вінець грiхiв
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Вінець грiхiв!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

У Японії з'явився вірус "Апокаліпсис", який знищив майже всю країну. Правління Японії змінилося: тепер на чолі перебувають приватні управлінці, які працюють у військовому режимі та нещадно ліквідують усі зачатки опозиційного руху. Разом з тим через десять років досі трапляються терористичні підриви, тим самим опозиція набирає вплив по всій країні. У їх лави потрапляє сімнадцятирічний хлопчик.
Колись Сю Ома являв собою смирного та звичайного хлопця, який любить займатися відеомонтажем. Але на нього сильно вплинула дівчина Інорі Юдзуріха, дуже відома в мережі особа, яка співає пісні та перебуває в опозиційній команді. Сю виявляється поряд з Інорі, а тому впевнений, що зможе їй бути корисним.
Наш герой легко спілкується з цим угрупуванням, а отже, його прем'єрні поєдинки у підпіллі скоро розпочнуться. За рахунок цих битв він може розвинути неймовірну міць - "силу королів". Завдяки цьому можна опинятися у Пустоті, яка є у кожного. Там є можливість знайти надсили. Крім того, наш герой встигає ходити до старшої школи, спілкуватися з приятелькою Інорі, яка заслана бути його наставницею. Сю, використовуй свої сили!


Вінець грiхiв 1,2 сезон 22 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий