Я чую море

12+
Ocean Waves / Umi ga Kikoeru
 
Я чую море
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Я чую море!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

У центрі сюжету анімаційного фільму «Я чую море» - життя простих підлітків старшої школи, які проходять через перехідний вік, насичений роздумами про життя і майбутні плани, першою закоханістю, почуттями та емоціями, що виходять на перший план. Кращі друзі і однокласники Таку і Мацуо дружать вже дуже давно, разом проводять дозвілля і все частіше замислюються про майбутнє життя, адже закінчення школи вже так близько, а попереду чекає доросле життя.

Окрім цього діти беруть активну участь у соціальному житті школи і навіть виступають з протестом проти скасування раніше запланованої екскурсії, яку всі учні дуже чекали. Однак, коли в їхньому класі з'являється нова учениця з обміну з Токіо, Муто Рікако, то вся увага друзів перемикається на дотепну, милу й цікаву дівчину.

Молодий чоловік на ім'я Таку Морісакі вирішує вирушити на зустріч випускників. Для цього хлопцеві потрібно поїхати в провінцію Коті, де розташована його старша школа. Дорогою герой згадує події своєї юності, що сталися з ним кілька років тому. Тоді Таку дружив із Ютакою Мацуною, з яким вони були закохані в одну й ту саму дівчину Рікако. Героїня виявилася ізгоєм у школі, оскільки зверхньо дивилася на однокласників. Ютака зважився зізнатися приятельці у своїх почуттях, але та дала йому різку відмову. Таку і Рікако разом поїхали в Токіо, де ночували в готелі і юнакові довелося спати у ванній. Через кілька років Морісака згадує про цей випадок і приходить на зустріч випускників, сподіваючись зустріти свою колишню однокласницю.


Я чую море дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий