Домініон

18+
Dominion Tank Police
 
Домініон
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Домініон!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Домініон: Танкова поліція – розповідь про майбутнє, у якому люди змушені постійно ходити у протигазах і масках, щоб врятуватись від токсичного смогу. Але неможливість нормально дихати – це не єдина проблема. Є ще й злочинність, рівень якої занадто високий. Кожну хвилину стається по два злочини, а найбільшу небезпеку несуть Анна і Юні Пума – близнючки леді-кішки. Вони виглядають дуже сексуально, але їх безжальність лякає. Вони мають намір викрасти з лікарні зразки сечі людей, які не встигли заразитись токсичними речовини з атмосфери. Використовуючи свою зовнішню привабливість, героїні нейтралізують охоронців і просто зникають з місця події. Боротись з ними повинна Леона Одзакі, яка нещодавно прийшла до лав танкової поліції, де командиром є Брентон. Яку ж силу доведеться застосовувати проти сексапільного зла?

Події розгортаються у вигаданому майбутньому Японії, де рівень бактеріального забруднення став настільки високим, що люди змушені носити протигази на вулицях. У такому світі танкова поліція бере на себе завдання підтримання порядку та захисту. Особливістю цієї поліцейської служби є використання танків як транспортних засобів і основної зброї.

Головна героїня, Леона Одзакі, приєднується до танкової поліції і опиняється перед складним випробуванням - необхідністю налагодити стосунки з колегами. Їй доведеться порозумітися з Брентеном, взводним команди, Шефом, досвідченим танкістом, священиком Сімпу, який також уміє керувати технікою, Мегане, талановитим технічним фахівцем, та іншими членами команди.

Разом їм доведеться протистояти впливовому злочинцеві на ім'я Буаку, який очолює банду і загрожує безпеці суспільства. Команда танкової поліції повинна об'єднати зусилля і показати свою силу, щоб протистояти цій загрозі.


Домініон 1,2 сезон 4 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий