Енергодівча з паралельного світу

Rumble Garanndoll / Gyakuten Sekai no Denchi Shoujo
 
Енергодівча з паралельного світу
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Енергодівча з паралельного світу!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Аніме «Енергодівча з паралельного світу» розпочинає свій розвиток у 2019 році. Уся Японія розуміє, що залишилося зовсім небагато часу до настання нової епохи. Незабаром життя мільйонів людей різко зміняться.

Раптом у небі з'являється загадковий розлом. Незабаром з'ясовується, що він веде до іншого виміру. У цьому альтернативному світі все навпаки. Тут навіть небо та земля перевернуті.

Паралельний світ з аніме «Енергодівча з паралельного світу» відрізняється не лише цим. Тут вся країна ще охоплена ідеями мілітаризму. Тому військові з цього світу вирішують вторгнутися в мирну Японію, застосовуючи як зброю величезних гуманоїдних роботів, здатних знищувати все живе на своєму шляху.

Японська армія намагається дати відсіч загарбникам, але після серії оглушливих поразок стає зрозуміло, що навіть передове озброєння не може конкурувати зі зброєю загарбників.

Агресори в найкоротші терміни беруть під контроль уряд, фактично завойовуючи країну. Нова епоха так і не настає.


Енергодівча з паралельного світу 1,2 сезон 12 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий