Зоотрополіс+

6+
Zootopia+
 
Зоотрополіс+
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Зоотрополіс+!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Мультсеріал починається з того моменту, коли кроляча сімейна пара - Бонні та Стью Хоппси відправляють свою доньку Джуді в Звірополіс на залізничному вокзалі. Вони прощаються з Джуді, коли вона сідає в експрес. Джуді трошки сумує через те, що покидає рідне місто, але й водночас щаслива, бо її шлях лежить до нового і незвіданого майбутнього. Однак у міру того, як поїзд відходить від станції, Бонні і Стью розуміють, що одного з їхніх дітей не вистачає, дитина просто зникла. Озирнувшись на всі боки, вони помічають, що Бебі залізла на верх поїзда, що набирає швидкість, в надії залишитися з Джуді.

Тепер, щоб повернути малятко, Бонні та Стью доведеться показати, на що вони здатні, щоб перемкнути передачі в режим дії та проїхати за потягом аж до самого Зверополіса. У якийсь момент Стью навіть вдається потрапити в поїзд і спробує привернути увагу Джуді, щоб вона могла врятувати свою сестру раніше за них, перш ніж вона потрапить під поїзд, що наближається. Однак їхній план не спрацьовує, і батьки продовжують переслідування до самої зупинки. У підсумку Бонні і Стью благополучно рятують дитину. Але коли вони зітхають із полегшенням, то з жахом розуміють, що Джуді, покидаючи Банніберроу, сіла не в потрібний експрес, а в потяг, який прямує зі Звірополіса.


Зоотрополіс+ 1,2 сезон 6 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий