Сімейка Адамсів / Родина Адамсів

12+
The Addams Family
 
Сімейка Адамсів / Родина Адамсів
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Сімейка Адамсів / Родина Адамсів!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Більшою мірою орієнтовані на дітей похмуру природу сім'ї було пом'якшено. На відміну від серіалу з живими бойовиками, дядько Фестер любить вибухати і підривати себе. Щоб серіал відповідав іншим мультфільмам "Суботнього ранку", сюжетні лінії були орієнтовані на сім'ю, що живе в яскравому, веселому містечку Гейддейл-Гайтс, яка стикається з певною загрозою з боку повторюваних лиходіїв або окремих осіб, які або хотіли вигнати Адамсів з їхнього будинку, або схопити одного з них (зазвичай дядька Фестера) з мерзенними цілями.

Серіал знайомить із сім'єю Норманмейєрів, яка жила по сусідству з Аддамсами. Норман і Нормана Норманмейєри зневажали їх за те, що їхній спосіб життя є образою типового приміського життя, за винятком їхнього сина Н.Дж. Епізоди, пов'язані з Норманмейєрами, зазвичай включали Нормана і Норміну, які намагаються звільнити Хеддейл-Гайтс від сім'ї Адамсів або шпигувати за Адамсами; Нью-Джерсі дружить з Венсдей і Пагслі, що неминуче призводить до внутрішньосімейного конфлікту.

Наприкінці кількох епізодів, коли конфлікт вирішувався, Гомес зазвичай пропонував сімейний танець. Перша пропозиція на танець зазвичай не приймалася через якісь дивні вимоги. Дядько Фестер зазвичай вказує причину, через яку першу пропозицію не слід приймати. Іноді Гомес і дядько Фестер міняли ролі: дядько Фестер робив пропозицію, а Гомес вказував на причину, чому він не повинен був цього робити. Другу пропозицію було прийнято, і цей танець зазвичай теж був потрібен.


Сімейка Адамсів / Родина Адамсів 1,2,3 сезон 8 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий