Вампірські війни

16+
V-Wars
 
Вампірські війни
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Вампірські війни!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Серіал "Вампірські війни", це фантастичне оповідання в жанрі "хоррор", на перегляд якого не шкода часу. Коли охочий до екстремальних пригод Майкл Фейн повідомляє кращому другу і талановитому вченому Лютеру Суонну, що на цей раз він вирішив направити лижі на Крайню Північ, в компанії таких же відчайдушних хлопців, це нітрохи не дивує поважного джентльмена. Ось тільки на цей раз історія набуває кошмарний характер, після того як Майки, перетинаючи льодовик примудряється підхопити дрімаючий до пори вірус, що перетворює його в натурального і вельми могутнього вампіра. Перекусів приятелів, він з нетерпінням чекає їх ініціації, розраховуючи стати засновником нової раси, і вже всі разом монстри мчать в США, щоб помножити свої ряди. Розуміючи, що людству загрожує небезпека, Лютер починає роботу над створенням якісної вакцини, здатної вилікувати заразу.

Вампірські війни – серіал, дія якого відбувається у світі, де люди перетворюються на монстрів через невідомий страшний вірус. Зараза поширюється дуже швидко, а прості громадяни стають кровожерливими чудовиськами, які жадають лише одного – людської крові. В центрі сюжету знаходиться Лютер Суонн – вчений, який намагається зрозуміти природу того, що коїться, але це задача дуже непроста. А ще складніше зупинити поширення вірусу. Сам головний герой поки що здоровий, а от його найкращий друг хворобу підхопив. Потрапляючи в організм, вірус викликає мутації, і Лютер змушений спостерігати за тим, що робиться з його товаришем, не маючи змоги йому чимось допомогти поки що. З кожним днем ситуація стає складніше, бо кількість вампірів у світі стрімко зростає, люди починають з ними боротись, а це ні до чого хорошого призвести не може…


Вампірські війни 1,2 сезон 10 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий