У пустелі смерті

18+
Into the Badlands
 
У пустелі смерті
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися У пустелі смерті!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Світ зміг повернутися до феодального ладу через пару століть після того, як звалилася цивілізація. Велика територія, яка була розділена б'ються між собою баронами на владні зони, і називається Пустеля смерті. При цьому всі люди намагаються встановити на керованій території власні правила, використовуючи при цьому армію бійців, які називалися кліпперами. Як виявилося, саме за сюжетом знаходиться Санні-найнебезпечніший і нещадний Кліппер в пустелі, служитель власному барону Квіну, який протягом довгого часу був самим заможним управителем, за допомогою своїх досвідчених бійців, які проходять істинно важливий курс вже з раннього віку. Якось раз Санні зміг врятувати юного хлопця від банди головорізів, які залишили його в живих, а всіх його товаришів вбили, тіла яких лежали в ямі зовсім неподалік. Від хлопця головний герой дізнається, що банда отримала завдання з Вдовиною, молоденької баронеси, яка хоче отримати владу над Квіном. Прийшовши до висновку про те, що дитина має зв'язок з якоюсь таємницею, наш герой вирішує відправитися в жахливу подорож по пустелі.

У пустелі смерті – пригодницький серіал, у центрі сюжету якого знаходяться воїн і його учень. Існує велика пустеля, яка розділена на частини між сімома баронами. Пустеля Смерті – місце, яке випробовує кожного, хто там опиняється. Ассасини – воїни, які допомагають баронам тримати владу. От тільки тривалість життя у таких воїнів коротка – лише 30 років. Вони багато чого вміють, але так швидко «згорають». Санні, центральний персонаж серіалу, теж є ассасином, але він значно сильніший, витриваліший, міцніший. Можливо, це і допомогло йому стати радником одного з баронів, який вже кілька років найсильніший серед інших. Але є ще й Вдова, чиї землі знаходяться неподалік, і яка починає нападати на територію барона. Після чергової битви головний герой знайомитьмч з юнаком з ворожого клану, якого мав би вбити, але вирішив цього не робити. А трохи згодом цей юнак став його учнем.


У пустелі смерті 1,2,3,4 сезон 16 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий