План втечі

18+
Escape Plan
 
План втечі
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися План втечі!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Цю в'язницю величають гробницею, і назва її цілком відповідає тій атмосфері. Потрапивши сюди, ви можете забути про колишнє життя, адже вам ні за що не вдасться покинути стіни цього жахливого місця. Можливо, що подібне завдання виявиться не по плечу навіть таким метрам Голлівуду, як Сильвестр Сталлоне і Арнольд Шварценеггер. Давайте дивитися фільм План втечі і дізнаватися, чи зможуть два непереможних героя вийти сухими з води цього разу!

Мікаель Хофстрем задумав неординарний сюжет - і хоча, здавалося б, тема втечі ув'язнених вже неабияк побита, детально розкручена і не буде користуватися попитом, режисерові все ж вдалося додати в неї щось таке, що дозволило б глядачам із завмиранням серця дивитися онлайн в якості План втечі, вникаючи в кожен кадр, запам'ятовуючи кожну дрібницю і співпереживаючи неповторним головним героям кримінально-драматичного бойовика.

Дві різні долі відкриє перед глядачем фільм План втечі: для початку вам належить познайомитися зі справжнім професіоналом Реєм Бресліном — героєм воістину унікальним, людиною, який в силу своєї спостережливості, ерудованості і здатності до логічного мислення міг би втекти практично з будь-якої в'язниці. Чимало іспитів вдалося йому пройти на відмінно, чимало тюремних охоронців він здивував своїми здібностями, а все заради того, щоб відтворити у власних працях модель найдосконалішою в'язниці: такий, з якої Втеча стала б просто неможливою...

І хоч системи безпеки є для Рея якимось хобі, хоч його книга і користувалася великим попитом з боку секретних служб, головний герой навіть уявити не міг, що одного разу його ідеальна модель буде відтворена в реальності, що він сам стане її ув'язненим. А в сусідній камері з Реєм виявиться якийсь Еміль Роттмайер - фігура ще більш темна і непередбачувана, ніж сам містер Бреслін.

Чи вдасться двом товаришам по нещастю коли-небудь знову побачити сонячне світло? Чи можливо самовільно покинути межі гробниці, адже, за запевненнями самого Рея, тільки смерть стане єдиним способом вибратися звідси раніше терміну.


План втечі дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий