Та, що говорить із Привидами

16+
Ghost Whisperer
 
Та, що говорить із Привидами
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Та, що говорить із Привидами!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Та, що говорить з привидами – історія про жінку, яка володіє незвичайними здібностями. Мелінда ще у дитинстві зрозуміла, що відрізняється від інших дітей, бо вона могла бачити привидів і спілкуватись з ними. Але людям героїня про цю здатність не розповідала, щоб не лякати і не викликати запитань. Вона подорослішала, вийшла заміж, стала звичайною людиною, навіть власний магазин антикваріату відкрила. Про її розмови з привидами знає лише чоловік, який працює у швидкій допомозі, але він нічим не може допомогти коханій. Навіть найкраща подруга Мелінди нічого не підозрювала про її здібності, та й взагалі вона не вірила у існування привидів, але одного разу сама з ними зіткнулась. Коли у неї вдома почало коїтись щось дуже дивне, на допомогу прийшла головна героїня. Щоб спровадити примару, жінка має завершити її незакінчені справи.

 
Цей дар дозволяє їй бачити і чути духів померлих людей і допомагати їм завершити незавершені справи і перейти в інший світ. Серіал "Та, що говорить із Привидами" розповідає про життя Мелінди Гордон, молодої жінки, що володіє унікальним даром спілкування з привидами. Мелінда володіє антикварною крамницею в невеликому місті Гранд-В'ю, де вона ховається від зовнішнього світу і веде свою особливу місію. Її сім'я знає про її здібності, і вони підтримують її в її нелегкій справі. Її чоловік Джим Кленсі, фельдшер, і син Ейден Лукас також часто потрапляють у пригоди, пов'язані з привидами та таємничими подіями. Серія досліджує різні аспекти життя після смерті, моральні дилеми та питання про долю та справедливість. Мелінда виступає в ролі посередника між світом живих і світом мертвих, намагаючись допомогти привидам і людям знайти відповіді на свої питання і розгадати таємниці минулого. Загалом, цікавих подій попереду дійсно багато і глядачі будуть приємно здивовані настільки захоплюючою і різноплановою історією.


Та, що говорить із Привидами 1,2,3,4,5 сезон 23 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий