Гаррі Поттер і таємна кімната

12+
Harry Potter and the Chamber of Secrets
 
Гаррі Поттер і таємна кімната
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Гаррі Поттер і таємна кімната!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

"Гаррі Поттер і таємна кімната» – друга частина з серії фільмів і книг про пригоди хлопчика-чарівника і його кращих друзів Рона і Герміони, які вступають вже на другий курс магічної школи Хогвартс. У новому навчальному році юних магів чекають нові радості, випробування і відкриття.

Гаррі з нетерпінням чекає закінчення літа і повернення в Хогвартс. Одного разу в будинку Дурслей, де він змушений жити, несподівано з'являється незнайомий хлопчикові ельф Доббі. Непроханий гість радить Гаррі не їхати в школу через серйозну небезпеку, але Поттер все одно втікає в Хогвартс на старому літаючому «Форді» сім'ї Візлі. Коли в школі починають відбуватися по-справжньому зловісні події, директор Дамблдор намагається захистити учнів від небезпеки. Гаррі, Рон і Герміона, яких завжди притягує все саме заборонене і таємне, занурюються в історію школи, щоб розгадати загадку кімнати, поруч з якою відбуваються моторошні речі…


Гаррі Поттер і таємна кімната дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий