Сам удома (Один вдома)

6+
Home Alone
 
Сам удома (Один вдома)
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Сам удома (Один вдома)!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Під час новорічних канікул Американське сімейство Маккалістерів летить з Чикаго відпочивати до Франції, при цьому забувши молодшого сина на ім'я Кевін, який спав під час зборів. Хлопчик залишившись "Один вдома" не губиться і знаходить спосіб скористатися кредитною карткою батька і навіть переконує касирку в магазині, що знаходиться тут з батьками, щоб йому продали продукти. Без нагляду він розважається так, як хоче, але незабаром починає нудьгувати.

Ситуація погіршується, коли два дрібних злодія: Гаррі і Марв, придумують ідеальний план збагачення. Подумавши, що під час Різдва багаті люди поїдуть відпочивати залишивши свої будинки без нагляду, вони вирішують зайнятися грабунком. І першою метою для них стає будинок Маккалістерів, який повинен бути абсолютно порожнім. Однак, бандити і не підозрюють, що всередині величезного будинку живе Кевін, який перетворить їх невелике пограбування в сущий кошмар, спорудивши пастки по всьому будинку.


Сам удома (Один вдома) дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий