Атака титанів

18+
Shingeki no Kyojin
 
Атака титанів
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Атака титанів!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Альтернативний світ. Людство знаходиться в незавидному положенні, адже йому загрожує тотальне винищення. Головна загроза - велетні, що досягають величезного зростання до п'ятнадцяти метрів у висоту. Ці небезпечні і жорстокі істоти атакують міста і поселення. Люди в недалекому темпі споруджують величезну п'ятдесятиметрову стіну, яка здатна утримати таких монстрів. Сто довгих років людям вдавалося жити спокійно, поки несподівано в стані ворога не з'явився титан, який досяг шістдесятиметровій висоти. Він зміг з легкістю пробити оборону, тим самим відкривши шлях до міста для інших представників свого роду, з якими тепер належить битися.

Четвертий сезон популярного аніме-серіалу пропонує глядачам опинитися за височенним муром одного з міст, що залишилися недоторканими після вторгнення в наш світ величезних титанів. Громадини неймовірного зросту продовжують загрожувати людям, які проживають на цих землях. Однак незабаром людство відбудувало таку величезну стіну, до якої жоден велетень не здатний був підійти. Однак знайшовся переросток, який все ж зміг прорвати людську оборону. Благо серед людей теж знайшлися відважні захисники, готові дати бій незваним гостям. Саме ці видатні майстри меча кидаються на неймовірних гігантів.


Атака титанів 1,2,3,4,5 сезон 30 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий