Чорна конюшина

16+
Black Clover
 
Чорна конюшина
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Чорна конюшина!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Будучи ще дітьми, Аста і Юно були кинуті у порога невеликої церкви. У ній вони виросли і стали справжніми друзями, пообіцявши, що коли-небудь один з них досягне вершини магічної майстерності і стане могутнім "Королем магів". Ось тільки з часом вони ставали все більше не схожими один на одного. Спокійний і стриманий Юно з ранніх років був неймовірно талановитий в магічному мистецтві, а зухвалий і жвавий Аста абсолютно нічого не вмів, але розвивав своє тіло, проводячи вільний час в нескінченних тренуваннях.
При досягненні п'ятнадцятирічного віку всі жителі отримують свої грімуари: так Юно став володарем рідкісної книги з зображеним на ній  конюшиною з чотирма пелюстками (багато магів мають три пелюстка на квітки), а ось Аста так нічого і не отримав. Але коли другу загрожувала смертельна небезпека, відчайдушний хлопчина проявив себе і несподівано для всіх збудив свою силу, отримавши унікальний грімуар під назвою "Чорна конюшина", емблема якого володіла п'ятьма пелюстками ...


Чорна конюшина 1,2 сезон 170 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий