Вітер дужчає / Здійнявся вітер

12+
The Wind Rises / Kaze tachinu
 
Вітер дужчає / Здійнявся вітер
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Вітер дужчає / Здійнявся вітер!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

В основу сюжету анімаційного біографічного мультфільму «Здійнявся вітер» лягли однойменні комікси, так звана манга, раніше опублікована Хаяо Міядзакі, творцем таких відомих мультфільмів, як «Мій сусід Тоторо», «Принцеса Мононоке», «Ходячий замок» і «Віднесені привидами», у відомому японському журналі Model Graphix. Також не можна не відзначити той факт, що за словами самого Міядзакі, це остання його робота в області повнометражної анімації.
У центрі сюжету мультфільму хлопчик на ім'я Дзіро. Він мріє стати пілотом, і літати на найшвидших і красивих літаках, здатних обігнати навіть вітер. Однак його мрії не судилося втілитися в реальність, тому що Дзіро підвело здоров'я, і він з дитинства страждає на короткозорість. Але хлопчик не має наміру відступати, і не маючи можливості в буквальному сенсі втілити свою заповітну мрію, він приймається придумувати найідеальніший літак в світі, і через роки стає одним з кращих авіаконструкторів.


Вітер дужчає / Здійнявся вітер дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий