Слід смерті

Wake of Death
 
Слід смерті
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Слід смерті!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Бен Арчер, розкішно відомий у гангстерських колах, деякий час намагається втекти від свого темного минулого, віддаючи перевагу спокійному сімейному життю. Однак, коли його дружина вирішує взяти під свій захист безпритульну азіатську дівчинку, їхні життя різко змінюються.

Подружжя навіть не підозрює, що в їхній оселі з'явилася Кім - спадкоємиця найнебезпечнішого мафіозі з Китаю, Суна Куана. За інформацією, що його дочка перебуває в США, Сун Куан виводить на поле свої величезні зв'язки та армію найнайманців.

У цьому жахливому ланцюговому ефекті Бен губить свою кохану дружину, що стає його найстрашнішим кошмаром. Позбавлений іншого виходу, Арчер вирішує вступити в смертельну гру помсти. Однак, чи зможе вдівець впоратися з кровожерливим босом китайської тріади, не наражаючи на небезпеку свого сина, який дивом вижив і потребує підтримки батька? Справжня битва зачепить не тільки за його життя, але й за життя його родини.


Слід смерті дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий