Дитя погоди

12+
Tenki no Ko / Weathering with You
 
Дитя погоди
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Дитя погоди!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Повнометражне японське аніме з назвою «Дитя погоди», зняте в жанрі фантазійної мелодрами, знайомить нас зі старшокласником на ім'я Ходака Морісіма. Він живе на острові і давно звик до тихого і мирного життя. Однак він не уявляє, що найближчим часом йому доведеться зіткнутися з чимось таким, що раз і назавжди змінить його погляд на багато речей.

Дія починається в той момент, коли Ходака переїжджає з рідних місць в галасливий Токіо. Тут він відразу ж стикається з проблемою відсутності грошей. І тому головний герой влаштовується працювати в журнал, орієнтований на написання про все надприродне. В цей же час починає псуватися погода. На місто спускаються хмари, за якими приходять нескінченні дощі.

Одного разу герой знайомиться з дівчиною, яка володіє по-справжньому унікальними здібностями. Вона вміє зупиняти навіть найсильніші дощі та розганяти хмари. Для головного героя ця подія стає доленосною.

Хочете побачити подальший розвиток цієї незвичайної історії в жанрі фентезійно-мелодраматичного аніме? Тоді настійно рекомендуємо подивитися цей захоплюючий повнометражний аніме мультфільм.


Дитя погоди дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий