Видозмінений вуглець

16+
Altered Carbon: Resleeved
 
Видозмінений вуглець
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Видозмінений вуглець!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

У XXI столітті почалася колонізація космосу. Межі світу людини і життя розсовувалися. На планеті Латімер був цілком цивілізований світ. Вулицями міста тікала від своїх переслідувачів дівчина. Їй вдалося сховатися в ліфті одного з будинків. Свідомість людей проходила оцифровку і зберігалася в спеціалізованих приладах, які отримали назву Стек. Суттю людини стало цифрова свідомість. Тіло ж було легкозамінною посудиною. Століття, коли тіла стали оболонкою, що представляла собою витратний матеріал, фізична смерть більш не лякала. Заможні люди могли дозволити собі жити як завгодно довго.

Вискочивши з ліфта, дівчина опиняється на танцполі. Там же виявився хлопець з іншої планети і йому був виданий номер 305. Оголений і дезорієнтований він вимагав дзеркало. Він швидко приходить до тями. Міс Холлі хапає за руку один з переслідувачів і повідомляє, що бос хвилюється за неї. Її збираються повернути в штаб-квартиру. Вона ж бажає покинути планету, так як захистити її не можуть. На її очах вбиті послані босом люди. Холлі могла загинути, але її захищає номер 305. Вона забирає її з собою. Вона викриває його у брехні, так як він повинен був катапультувати її.


Видозмінений вуглець дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий