Убивця Акаме!

16+
Akame ga Kill!
 
Убивця Акаме!
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Убивця Акаме!!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Потрібно бути обережним приїжджаючи в величезну столицю з глухого села. Кругом обман і злодюжки, які намагаються обікрасти. Звичайний хлопець Тацумі, з голодуючого села, відправляється у велику столицю, з метою розбагатіти. Він добре володіє мечем з дитячого віку, тому в бою він перевершує всі очікування. Добравшись до великого міста, він був, з легкістю, обдурений красивою жінкою з великими грудьми і зміг втратити всі свої накопичені заощадження. Місто не знає законів, він абсолютно впав в очах юного хлопця. Жорстокість, корупція і беззаконня йшло від керуючого країною міністра.

Тацумі вирішив вступити в міську армію, з швидким підвищенням до капітана, але був не зрозумілий начальником і вигнаний за двері. Без заощаджень йому доводилося спати на вулиці, до того як він зустрів чудову пані, яка прихистила бідного Тацумі. Сім'я, добродушною жінки, виявилася вбивцями, які знущаються над людьми. Заманивши будь-якого простодушного сільського хлопця в своє лігво, вони вбивають його в страшних муках. Але Тацумі володіє величезним везінням. Він був врятований героями, прозваний «вбивцями», які чистили місто від злісних людей. Тацумі вирішує вступити до складу команди вбивць, щоб зробити світ справедливішим і чеснішим.


Убивця Акаме! 1,2 сезон 24 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий