Кінець Євангеліону

16+
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion
 
Кінець Євангеліону
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Кінець Євангеліону!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Фантастичне аніме «Кінець Евангеліона» є альтернативною кінцівкою популярного аніме-серіалу Євангеліон, який оповідає про боротьбу земної організації «Nerv» з таємничими Ангелами нападниками на людство по засобу розроблених біороботів, які отримали назву Євангеліон. Дії розгортаються після битви з Ангелами і перемоги над останнім з них. Незважаючи на перемогу людство все одно не може заспокоїтися і почати мирне життя: жорстокі війни тривають, разом з тим приносячи ще більше лиха, ніж від боротьби з Ангелами.

Токіо давно був знищений і був побудований місто-фортеця Токіо-3. Члени секретної організації «Seele» - змовники і жорстокі маніпулятори, які бажають здійснити проект вдосконалення людства, віддають наказ атакувати Токіо-3, щоб позбутися від пілотів Євангеліонів. В цей же час, дивлячись на весь хаос і жах того, що відбувається, головний герой - Шінджі Ікарі переосмислює своє життя, що призводить його до духовного розвитку і певного висновку.

Переживши жахливе дитинство, він проводить доросле життя в жорстоких боях, протиставляючи свою силу іншим, щоб вистилати власний шлях. Його життя тече досить просто, поки він не зустрічає Гріффіта, амбітного і красивого лідера найманців, Банди Яструбів. Коли Гатс програє Гріффіту на дуелі, він приєднується до банди і, всупереч собі, знаходить там для себе товариства і приналежності. Однак, у міру того, як Гріффіт веде своїх солдатів від перемоги до перемоги, криваві війни та залаштункова політика відкривають йому той бік, який він не очікував побачити.


Кінець Євангеліону дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий