Мисливець на вампірів Ді: Жага крові

16+
Vampire Hunter D: Bloodlust
 
Мисливець на вампірів Ді: Жага крові
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Мисливець на вампірів Ді: Жага крові!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Спільний проект між Японією і Америкою під назвою «D: Жага крові» ( «Vampire Hunter D: Bloodlust») знятий ще в 2000 році. Історія оповідає про вічне протистояння вампірів і людей. Раніше саме королі темряви правили світом, але з часом вони ослабли, а їх кількість істотно скоротилося. Хоча вампіри все ще у багато разів сильніші і витриваліші за людей. Раптово суспільство дізнається, що пропала дівчина. А її викрадачами виявляються вампіри. Убита горем родина жертви наймає спеціально навчених людей для того, щоб вони врятували дочку або ж убили її, якщо вона буде звернена.

Історія обертається навколо Ді, сумнозвісного "dunpeal" (народженого від батька-вампіра і матері-людини) ізгоя і відомого мисливця на вампірів. Його майстерність у полюванні на нічних створінь, що дає змогу прийняти його серед людей, його покликано знайти Шарлотту Ельбурн, прекрасну доньку багатої сім'ї, яку загадково викрали.

Як тільки сідає сонце, знову починається полювання! Батько Шарлотти пропонує високу нагороду, чи вона жива, чи мертва, D береться за це завдання, навіть коли горезвісні брати Маркус і їхня банда мисливців за головами теж жадають отримати нагороду. І тим часом усім, що відбувається, таємно маніпулює таємничий лиходій, який на кожному кроці розставляє пастки, сподіваючись згубити героїв... То хто ж тут мисливець, а хто - жертва?


Мисливець на вампірів Ді: Жага крові дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий