Нерозказане: Кейтлін Дженнер

Untold: Caitlyn Jenner
 
Нерозказане: Кейтлін Дженнер
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Нерозказане: Кейтлін Дженнер!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

На Олімпійських іграх 1976 року в Монреалі вибухнув метеор спортивного світу — Брюс Дженнер, американський атлет, якого довго утримувала тінь невідомості. Не лише здобувши золоту медаль у десятиборстві та побивши світовий рекорд, а й ставши неперевершеною суперзіркою. Після міжнародного визнання він стрімко увірвався на обкладинки провідних спортивних журналів, здивувавши світ своєю вражаючою енергією та неймовірним талантом.

Його життєва подорож не завершилася лише на спортивному полі. Брюс Дженнер вирушив у відомість, одружившись з Кріс Кардаш'ян і ставши частиною гучних подій шоу-бізнесу. Однак найбільший рубікон в його житті відбувся у 2015 році, коли він вибрав камінг-аут із ролі чоловіка, стаючи неперевершеною трансгендерною жінкою та символом рівності.

Документальний фільм проливає світло на неймовірні труднощі та випробування, які стали відправною точкою для трансформації Брюса Дженнера у найвидатнішого спортсмена Олімпіади 1979 року.


Нерозказане: Кейтлін Дженнер дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий