Анна із зелених дахів

6+
Akage no Anne Green Gables e no Michi
 
Анна із зелених дахів
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Анна із зелених дахів!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Анна із зелених дахів – аніме з драматичним сюжетом, у центрі якого знаходиться дівчинка Анна. У неї прекрасне руде волосся, та й сама вона дуже мила дитина, але доля до неї не надто поблажлива. Юна героїня втратила батьків і залишилась сиротою. Вона могла б усе життя провести у сиротинці, але знайшлись люди, які захотіли її вдочерити. Це Метью і Марілла – брат і сестра, які жили самотньо і прагнули про когось піклуватись. Та знайти спільну мову з Анною було не так вже й просто. Характер у дівчинки виявися бурхливий, тому вона постійно влипала в якісь історії, доставляючи прийомним батькам численні неприємності. На новому місці дівчинка почала ходити до школи, знайомитись з іншими дітьми, заводити друзів. А мріяти і вірити у дива вона взагалі не припиняла. Поступово прийомні батьки почали звикати до цієї маленької хуліганки…

Хоч Енн і сирота, уява її працює як треба. Однак, коли дівчинка приїжджає до нового дому, вона дізнається, що інколи слід бути розумною людиною. Водночас унікальний характер Енн змінює оточуючих і привертає до неї людей. Історія розповідає про те, як одинадцятирічна Енн росте: заводить друзів, ходить до школи і вчиться.


Анна із зелених дахів 1,2 сезон 50 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий