Картоловка Сакура / Сакура - збирач карт

16+
Cardcaptor Sakura
 
Картоловка Сакура / Сакура - збирач карт
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Картоловка Сакура / Сакура - збирач карт!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Картоловка Сакура. Прозорі Карти – пригодницьке аніме з романтичним сюжетом, у центрі якого знаходиться героїня з чудовим іменем. Сакура стала ученицею середньої школи Томоеда. Для неї це важлива подія, але не єдина у житті. Є й інші. Наприклад те, що усі карти Клоу вже зібрані, а з Гонконгу повернувся Сяоран. Важлива для Сакури людина тепер поруч, можна більше не хвилюватись. Та чи це дійсно так? Невже справді прийшов кінець цікавому, захопливому життю «Картоловки»? Здається, головна героїня стала тепер звичайною ученицею, яка живе тихо, спокійно, розмірено, без якихось несподіванок. Та раптом відбувається подія, яка знову все змінює і порушує цей незвичний спокій. Героїня бачить сон, який викликає у неї здивування, а потім вона переноситься у світ, сповнений таємницями і магією. Що ж чекатиме головну героїню там?

Історія про десятирічну дівчинку на ім'я Сакура, яка вирішує одного разу спуститися в підвал свого будинку. До цього підліток боялася там бувати, але тепер набралася сміливості, і хоче вивчити все там. Коли вона опиняється в підвалі, то знаходить незвичайну книгу, в якій лежать старовинні карти. Дівчині вони стали цікавими, і тому вона відкриває фоліант, але випадково вітер забирає предмети всередині по всьому місту. Дівчина не знає що робити, і тут їй на допомогу приходить хранитель, що весь час жив усередині книги.

Фактично стародавня істота, пропонує головній героїні виправити те, що вона накоїла. Адже, якщо не повернути магічні карти на місце, то може статися жахлива ситуація. Крім того, хранитель укладає з Сакурою деякий договір: в обмін на пошук усіх предметів, він дарує їй незвичну здатність і ключ-посох. Саме ним, є можливість ловити всі карти, і повертати в книгу. Так Сакура отримує для себе незвичайний артефакт, магічну силу і багато пригод. Адже їй належить збирати всі карти, які вже давно або підняті невідомими особами, або ж опинилися на дахах будівель. Тому, пошук будь-якої з них призводить до різних складних ситуацій, де головна героїня і повинна проявити себе.


Картоловка Сакура / Сакура - збирач карт 1,2 сезон 46 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий