Снігова спільнота

La sociedad de la nieve
 
Снігова спільнота
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Снігова спільнота!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Автентичний образ авіакатастрофи в самому серці гірського хребта Анд вразить ваші почуття і залишить невимовні враження. З лише 29 вижившими з 45 пасажирів, які вилетіли з Чилі, ця драматична подія наводить тінь на життя та майбутнє тих, хто залишився. Літак з командою регбістів здавався звичайним рейсом, на якому панувала весела атмосфера і готовність до перемоги.

Проте доля невблаганна, і вони опинилися в найважкодоступніших умовах — сніжній пустелі з обмеженим запасом їжі та води, відсутністю зв'язку та вможливістю відправити сигнал SOS. Вирішальним стає об'єднання сил, припинення суперечок та введення суворих обмежень для виживання. В цьому екстремальному середовищі рішення, які приймуть герої, розкриють справжній обличчя людей, їх внутрішню силу та відданість ідеї порятунку.

Спілкуйтеся зі стихією, протистоять холоду, боріться зі здоров'ям та переборюйте найтривожніші моменти. Вибір шляху визначить долю, а очікування та боротьба стануть важливими компонентами пошуку виходу. На власному шляху через небезпеку герої зазнають морозу, мізерного раціону та інших випробувань, і лише найсильніші зможуть протистояти.


Снігова спільнота дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий