Амон: Апокаліпсис Людини-Диявола

16+
Amon: Apocalypse of Devilman
 
Амон: Апокаліпсис Людини-Диявола
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Амон: Апокаліпсис Людини-Диявола!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Хвилі жаху та розпачу спіткали місто Токіо, коли людство дізналося про існування демонів. Хаос і параноя заволоділи вулицями та людськими серцями. Люди почали боятися один одного, адже будь-хто може виявитися демоном у людській подобі. На тлі зростаючої тривоги і напруження у житті Акіри сталася трагедія, що послабила його розум. В результаті він втрачає контроль над собою, що дозволяє його диявольському альтер-его, Амону, вирватися на свободу і нести руйнування, як серед демонів, так і серед людства.

Всепоглинаючий жах і відчай охопили столицю Японії, коли у світі стали відомі демони. Хаос і параноя проникали у вузькі міські вулички і серця людей, заповнюючи їх божевіллям. Взаємна довіра розчинилася в повітрі, адже будь-хто міг виявитися демоном серед натовпу масок. У найпохмуріший період розбрату і тривожної атмосфери, трагедія обрушилася на життя юного Акіри, і розум його розумом затуманило. Втративши контроль над своїми діями, він звільнив свою темну сторону - Амона, який почав нести руйнування і серед своїх родичів, і серед людей, проклятих долею.


Амон: Апокаліпсис Людини-Диявола дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий